Wycieczka na Podlasie i do Wilna

with Brak komentarzy
Wilno, fot. Emilia Szutenbach
Wilno, fot. Emilia Szutenbach
Pałac w Białymstoku fot Emilia Szutenbach
Pałac w Białymstoku fot Emilia Szutenbach

I kolejna propozycja wycieczki,   23-25 czerwca,  zapraszam mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego, Pabianic, Zgierza i Łodzi, na wycieczkę na Podlasie i do Wilna. Poniżej program zamieszczam program wycieczki.

Termin: 23-25 czerwca

Agencja Turystyczna Pałacowo, chciałaby Państwa zaprosić na wycieczkę na Wschód Polski i jeszcze dalej, czyli do stolicy naszych sąsiadów do Wilna. Zwiedzimy podlaski Wersal, będziemy w Augustowie gdzie również będziemy obchodzić Noc Świętojańską. Cały kolejny dzień spędzimy w Wilnie, natomiast dnia trzeciego odwiedzimy Supraśl i Tykocin.

Dzień 1

Wyjazd z Aleksandrowa 06:00 rano i przejazd do Białegostoku. W Białymstoku, zwiedzimy Pałac Branickich, zwany Podlaskim Wersalem i przejdziemy się słynnym białostockim deptakiem. Następnie przejedziemy do letniej stolicy Podlasia czyli do Augustowa. Po spacerze po mieście i po obiadokolacji w hotelu, będziemy przy ognisku obchodzić Noc Świętojańską i śpiewać piosenkę „Augustowskie Noce”.

Dzień 2

Wcześnie rano śniadanie i wyjazd na cały dzień do  Wilna. W Wilnie, odwiedzimy Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej i inne ciekawe atrakcje tego miasta. Powrót do Augustowa, przewidziany w późnych godzinach wieczornych.

Dzień 3
Tykocin, fot. Emilia Szutenbach
Tykocin, fot. Emilia Szutenbach

Zaczynamy śniadaniem,  a następnie pojedziemy do Supraśla, gdzie odwiedzimy między innymi Muzeum Ikon.  Kolejnym etapem w podróży będzie małe ale bardzo urokliwe miasteczko Tykocin. Tutaj  zwiedzimy tykociński zamek i Wielką Synagogę. Będzie możliwość degustacji tutejszej kuchni żydowskiej.  Do Aleksandrowa wrócimy ok. godz.  22:00

Pałac w Białymstoku fot Emilia Szutenbach
Pałac w Białymstoku fot Emilia Szutenbach

Cena: 1000.00 

Cena obejmuje:

2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami.

1 Obiad w ostatnim dniu wycieczki.

Wstępy  do zwiedzanych obiektów, organizacja ogniska,  przejazd autokarem, ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnika, zestaw słuchawkowy tourguide.

Uwaga!

  1. Na wycieczkę do Wilna należy rozważyć wzięcie euro, na własne wydatki. (np. na kawę, pamiątki, toaletę)
  2. Wycieczka dochodzi do skutku przy 30 osobach

Zapisy na wycieczkę i bliższe informacje:

Barbara Szutenbach 607 250 807  lub

Emilia Szutenbach  693 563 621

Zapraszamy również na wycieczkę szlakiem Kopernika i innych atrakcji Warmii i Mazur – bliższe informacje znajdziecie tutaj: https://palacezamkidwory.com/wycieczka-szlakiem-kopernika-i-innych-atrakcji-warmii-i-mazur/

Zostaw Komentarz