Współpracę z klientami opieram na moich własnych, autorskich pomysłach. Nie mam jednej standardowej oferty, za każdym razem warunki współpracy rozpatruję indywidualnie. Dla mnie każdy klient jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju.

Moja Firma – „Pałacowo-Emilia Szutenbach”, Agencja Podróży Nieśpiesznych jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 2506

Jaką współpracę proponuję: 

  • Wykłady dla Uniwersytetów: III Wieku, Otwartych, Ludowych, Klubów Podróżników, Kół Historycznych, Kół Turystycznych, Seminaria i w innych instytucjach …….  
  • Wycieczki autorskie – jeżeli macie dość szablonowych wycieczek a szukacie czegoś ożywczego i nowego – proponuję wycieczki szlakami różnych pałaców, zamków i dworów – niekoniecznie tych najbardziej popularnych. Poznacie historie romansów, zabójstw wielkich namiętności, ale też historię ciężkiej pracy i normalnego pałacowego życia. Trasy wycieczek są różne, w zależności z jakiego regionu pochodzi grupa i jaki region chce odwiedzić. Program wycieczki dopasowuję do grupy jaka jest nią zainteresowana. Choć pewne punkty są stałe: wycieczki ze mną są spokojne, nieprzeładowane, jest czas nie tylko na zwiedzanie ale również na relaks i dyskusję. Jeżeli chcecie zwiedzić jak najwięcej obiektów w ciągu dnia, lub pojechać na wycieczkę typową trasą ……  to wybierzcie kogoś innego na przewodnika  😉 😊 😉 .

Zależy mi, żeby moje wycieczki były jak domowy niedzielny obiad z arystokratycznym posmakiem 😉 a nie jedzenie w restauracjach z „fast food’em”. Emilia Szutenbach  Pałacowo

  • Promocja obiektów rezydencjonalnych – jeżeli jesteście właścicielami obiektów rezydencjonalnych lub nimi zarządzacie ale wasz obiekt jest mało znany – chętnie pomogę w promocji.  
  • Piszecie książki o pałacach, zamkach lub dworach –  chętnie pomogę w promocji. 
  • Jesteś przedstawicielem lokalnego samorządu na którego terenie znajduje się  mniejsza lub większa rezydencja, nie macie pomysłu jak go uratować, co z nim zrobić – myślę, że również będę mogła pomóc.