Mało znane pałace i dwory Mazowsza – wycieczka

with Brak komentarzy

Zaproszenie na wycieczkę 09.06.2021

Moi Drodzy, jeżeli nie macie planów na 09 czerwca, w środę, chciałabym Was zaprosić na autokarową wycieczkę ze mną , pod auspicjami Fundacji Promujemy i Ratujemy Polskie Zabytki po mało znanych pałacach Mazowsza.  Wycieczka wyruszy z okolic Piaseczna, i tak na prawdę zaczniemy od odwiedzenia Winnicy Dwórzno, gdzie zwiedzanie będzie połączone z degustacją.  A następnie w doskonałych nastrojach, będziemy oglądać mazowieckie pałace.

Pałac w Kobylinie fot. Emilia Szutenbach

Zobaczymy dwór w Manach gdzie kręcono sceny do serialu Złotopolscy,  odrestaurowywany ze zgliszczy dwór Wojciecha Siemiona w Petrykozach, pałac w Kobylinie, którego właścicielką była Lucianna Frassati, niezwykła postać i  gdzie przewidziany jest obiad i następnie udamy się do kolejnej mazowieckiej perełki, pałacu w Drwalewie.  Niektóre z tych rezydencji czasy świetności chyba mają już za sobą, ale czy możemy pozwolić żeby zupełnie o nich zapomnieć ?

Wycieczka jest płatna.  Jeżeli chcecie znać szczegóły zapraszam do kontaktu Emilia Szutenbach  693 563 621.  Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Serdecznie Zapraszam

pałac w Drwalewie fot Emilia Szutenbach
pałac w Drwalewie fot Emilia Szutenbach

Zostaw Komentarz